מעטפת מקצועית מלאה בליווי צמוד

בכדי שלקוחותינו ייהנו מפתרונות התצוגה היעילים והאפקטיביים ביותר, אנחנו מספקים מעטפת שרות מקצועית מלאה. משלב הרעיון ועד להתקנה בבית העסק, עם איכות ללא פשרות והתאמה מלאה לערכי המותג ולדרישות התפעוליות. כל תהליך הפיתוח מלווה על ידי מנהל פרויקט צמוד. בזכות תקשורת ישירה ופתוחה, תגובה מהירה וירידה לפרטים ניתן להפיק מערכות תצוגה ומכירה מותאמות וממותגות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מטה הפיתוח ואתר הייצור שלנו הממוקמים בישראל באתר משותף, פועלים בבקרה ושליטה בסטנדרטים בינלאומיים של איכות וחדשנות.

הפקת מתקן תצוגה - מרעיון לפתרון

צרכי עולם השיווק הקמעוני הדינמי מחייב אותנו לספק מענה מהיר ויעיל ולהיות קשוב לדרישות השוק, כך שהמובילות הטכנולוגית והתפעולית שלנו תבוא לידי ביטוי ביתרונות עבור הלקוחות שלנו.

הגדרת הקונספט: בשלב הראשון מעצבי המוצר שלנו לומדים לפרטי פרטים את הקונספט ואת מכלול המאפיינים הנדרשים ממערכת התצוגה. מאפיינים שיווקיים כגון ערכי המותג, מסרים תקשורתיים מובלטים והנעה לפעולה, ומאפיינים תפעוליים כגון סידור המוצרים, מודולאריות, חללי אכסון פנימיים, והתאמה לשטח המסחרי.

עיצוב מתקן התצוגה: בשלב הבא, אנשי העיצוב ,הדיגום וההנדסה שלנו יפיקו הדמיות תלת ממד פרקטיות, תוך התחשבות בהגדרת החומרים, הרכיבים הטכניים ותהליכי הייצור הנדרשים. בשלב זה מחלקת העיצוב הגרפי של פלרם פור יו מציגה רעיונות וחלופות להעברת המסרים השיווקיים.

פיתוח ודיגום: לאחר אישור העיצוב מגיע שלב הפיתוח הטכני. מחלקת הפיתוח וההנדסה מורכבת מצוות של מומחים לעיצוב תעשייתי ומהנדסים. התאמת ההדמיות והעיצובים לתהליכי יצור מתבצעת באופן יעיל וזורם בזכות תקשורת ישירה ומהירה. מגוון רחב של צוותים מקצועיים מאפשר שילוב של פתרונות חכמים במערכת התצוגה. לדוגמא, צוות של מהנדסי אלקטרוניקה העובד מספק פתרונות מותאמים לתאורת LED ולשימוש במסכים תוך הקפדה על התקינה הנדרשת.

ייצור מערכות התצוגה: אתר הייצור כולל בין השאר:
• 40 מכונות עיבוד שבבי מתקדמות
• מערך מדפסות דיגיטליות בפורמט רחב
• מתקני ואקום פורמינג
• מחלקת כיפוף קר
• מחלקת מסגרות
• אלקטרוניקה
• 6 קווי הרכבה

כל תהליך הייצור מתבצע באתר החברה בישראל, In-house, מה שמאפשר שליטה ובקרה מלאה לאורך כל הדרך.

אריזה, הובלה והתקנה: זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. מתקני התצוגה, לאחר שעברו את בדיקות בקרת האיכות, נארזים ומובלים לאתר הלקוח. במידת הצורך, צוות התקנה מקצועי ומנוסה יתקין את המוצר בבית העסק, בתיאום מלא לפי צרכי הלקוח.
דילוג לתוכן